نمایش دادن همه 3 نتیجه

آموزش Aio Boot ساخت مولتی بوت گرافیکی USB

بدون امتیاز 0 رای
آموزش ساخت فلش مموری و هارد دیسک های مولتی بوت گرافیکی و قدرتمند با نرم افزار AIO Boot بصورت جامع و کامل و راهنمای قدم به قدم
2 ساعت و 40 دقیقه
3
49,000 تومان

آموزش ویرایش و شخصی سازی منو Boot ویندوز

بدون امتیاز 0 رای

در مواقعی که برای ویندوز مشکلاتی پیش میاد و مجبور میشین از دیسک های نجات استفاده کنید ، خیلی راحت میشه بدون نیاز به فلش مموری و ... میشه انواع دیسک نجات رو به منوی بوت ویندوز اضافه کرد.میدونستین در مواقعی که برای ویندوز مشکلاتی پیش میاد و مجبور میشین از دیسک های نجات استفاده کنید ، خیلی راحت میشه بدون نیاز به فلش مموری و ... میشه انواع دیسک نجات رو به منوی بوت ویندوز اضافه کرد؟؟.دیسک نجات آنتی ویروس ها ، دیسک نجات بازیابی و پشتیبان گیری فایل ها ، کلیه ویندوز های لایو (Hiren boot,...) و حتی فایل های ISO نصب ویندوز رو.یعنی زمانی که نیاز شد میتونید ویندوز رو بدون هیچ کار خاصی فقط از منو بوت خود ویندوز نصب کنید.

55 دقیقه
14
49,000 تومان

آموزش نصب ویندوز توسط Rufus

بدون امتیاز 0 رای
آموزش جامع نصب ویندوز با بوت کردن فلش مموری توسط Rufus که نرم افزاری کم حجم و رایگان که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید USB درایوهای Bootable بسازید.
35 دقیقه
28
رایگان!

دیسک های بوت جزوی از ارزشمند ترین ابزار های کاربران حرفه ای ویندوز و دیگر سیستم عامل ها می باشد.دیسک های بوت توانایی های بسیاری را برای راه اندازی یک رایانه شخصی دارند و وظیفه آنها آماده سازی و یا تعمیر سیستم عامل ویندوز می باشد.اصول اولیه راه اندازی پارتیشن بندی می باشد که در حالت عادی بهتر است که توسط ابزار های قدرتمند این نقش ایفا شود لذا وظیفه اصلی نصاب ویندوز ، پارتیشن بندی نیست.بهتر است قبل از هر چیزی هارد دیسک را برای تقسیم کردن آماده سازی کنید و چه بهتر که در محیط WinPE این امر میسر گردد.

ساخت ، حذف ، ویرایش پارتیشن ها و هارد دیسک ها بهتر است در محیط بوت انجام شود.چرا که هم سرعت بالاتری دارد و هم این که درصد خطای احتمالی به شدت کاهش میابد.پس از آن اگر نیاز مند بکاپ گرفتن از اطلاعات هستید و صد البته که حتی خود ویندوز ، بهتر است توسط ابزار های بوت این کار انجام شود چون در حالت معمول از ویندوز در حال اجرا نمی توان بکاپ تهیه نمود.

فعالیت ها و مانور هایی که در محیط بوت انجام میشود بسیار فراتر از حد انتظار هست و ما در اینجا تنها به بخشی از آنها اشاره میکنیم.البته مهم ترین آنها ، تا شاید بتوانید قدرتمند بودن دیسک های بوت و محیط WinPE را بهتر درک کنید.در این سری آموزش ها مجموعه های کاملی از تغییرات و تنظیماتی که میتوان در محیط بوت ویندوز انجام داد اشاره میکنیم.از شخصی سازی ستاپ ویندوز تا تغییراتی که در منو  و محیط بوت ویندوز انجام می شود و البته پیکربندی های حرفه ای برای راندمان بالاتر.